این آموزشگاه با كسب پروانه تاسيس از سازمان فنی و حرفه ای فعاليت خود را شروع كرده است. به طور كلي اين اموزشگاه داراي رشته هاي خدمات آموزشي، امور اداري، گردشگري، هنرهاي نمايشي، هنرهاي تجسمي و هنرهاي تزييني است.

 


از سال١٣٩٦ آموزشگاه هيوا نو به صورت تخصصی در زمینه فن بیان و سخنوری مشغول به فعالیت در اصفهان می باشد که با بهره گیری از اساتید حرفه ای، مجرب و توانمند با آموزش‌های با کیفیت و تضمینی در این زمینه توانسته افراد را پرورش دهد، تا در راستای اهداف و آرزوهای خود گام بردارند.

 


این آموزشگاه همچنین در سال 1398 گروه آموزشی مدیریت ، اعم از مهارت های ارتباطی، مذاکره، فروش، بازاریابی و تجارت الکترونیک را با توجه به نیاز مخاطبان و جامعه به مجموعه خود اضافه کرد. رسالت این آموزشگاه ارتقاء سطح دانش و تخصص افرادی است که برای رسیدن به اهداف خود تلاش می کنند.

 

 

چند نکته در مورد مهارت فن بیان:
شرکت در کلاس های حضوری این آموزشگاه یا دیگر اساتید را فراموش نکنید تا فن بیان را از نزدیک و عملی با رفع ضعف و کاستی ها بیاموزید.

 

فن بیان هنری کاربردی است پس آن را کاربردی بیاموزید نه فقط تئوریک و برای این منظور به متخصصین و فعالان در این رشته مراجعه کنید و فریب تبلیغات را نخورید.

 

هرکس با هر سطح از توانایی در بیان نیازمند بیشتر کردن کیفیت بیان خود است پس اطرافیان خود را با این هنر آشنا کنید و مطمئن باشید آنها در آینده از شما تشکر خواهند کرد.

 

آموزش های آموزشگاه هیوانو را طی کنید تا ……….. به آنچه می خواهید برسید.